Hakkımızda

Coin-Haber.com kriptokrasiyi, blok zinciri, merkezi olmayan uygulamaları, finans internet sitesini ve bir sonraki nesil webi kapsayan tamamen bağımsız bir yayındır. Dijital para birimi topluluğunun uzman görüş ve yorumlarını vurgulayan en yeni haberleri, fiyatları, atılımları ve analizleri sunuyoruz .

Dijital para dünyası her geçen gün daha büyük bir şevkle artış gösterir. Bu teknolojiyi benimseyen işletmeler, girişimciler, yeni teşebbüsler ve tüketicilerin sayısının artmasıyla birlikte, her gün iş başında geçirmekten gurur duyuyoruz ve bu yeniliklerin sunduğu pek çok karmaşıklık ve avantaj hakkında artan bir farkındalık oynamaktayız.

Yaklaşık bir şey kesin: kendimizi eğitmek,yeni finansal ve teknolojik yeniliklerin farkında olmak önem taşıyor.Coin-Haber.com sizi ağırlıyor.

Coin-Haber.com, kripto dünyası zirve yapmak üzereyken 2016 yılında kuruldu . Bu  dikeyde ki bilgi  pazarının arttığını ve medya grubumuzun bu niş için güvenilir bilgi kaynağı olarak kendimizi kurma potansiyelini açıkça görebiliyorduk  . 1 yıl içinde, şifreleme bilgi piyasasında bilinen bir lider haline geldi.


Temasta olmak