0x protokolünün üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir simge değişimi olan Radar Relay’ın arkasındaki ekip, 3 milyon dolarlık girişim fonu sağladı.

Yuvarlak Blockchain Capital tarafından yönetildi ve Batshit Crazy Ventures, İşbirliği Fonu, Dijital Dönüşüm Grubu, Kindred Ventures, Kokopelli Capital, Gösterim Sermayesi, Karşılıklı Girişimler, Sparkland Capital, SV Angel ve V1.VC’yi de içeriyordu.

Radar Relay , ethereum ağı üzerindeki ERC-20 şikayet belirteçleri için merkezi olmayan bir değişim mekanizması olarak işlev görecek şekilde tasarlanan 0x protokolünün üstünde bir merkez görevi görmeyi amaçlamaktadır. Bu yılın başlarında 0x tutarındaki ilk madeni para teklifi (ICO) 24 milyon dolar kazandı. Radar Röley CEO’su Alan Curtis’e göre, fon mevcut ekibinin genişletilmesi yönünde ilerleyecek.

 “Şimdi 15 kişiye sahibiz ve fonlar platform genişletme, yetenek edinme ve entegrasyon ekibi oluşturma için kullanılacaktır.” 

Radar Relay şu anda merkezi olmayan ethereum ağı üzerinde çalışan ve kullanıcıların Brave veya Metamask tarayıcısı üzerinden erişmesini gerektiren bir beta sürümü başlattı. Tutanak 0xtracker en son günlük işlem hacmi 70.000 $ yaklaşık 60.000 $ olduğunu gösteriyor. Curtis, Radar Relay platformunun 2018 yılının ilk çeyreğinde beta geliştirme aşamasından çıkması beklendiğini söyledi.

Kaynak: Coindesk